0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Motorlu Kurye

Super Kurye 1 (7500)

Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul gibi büyük ve trafik yoğunlunun fazla olduğu şehirlerde iş yapmanın ve bir yerlere yetişebilmenin ne kadar zor olduğu bilinmektedir. Büyük şehirlerde iş yapabilmek de başlı başına bir beceri gerektirmekte ve çeşitli çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bir ilçeden başka bir ilçeye veya semte yakın bile olsa gidip dönmek bir kaç saat hatta yarım gün alabilmektedir.  İnsan kaynağının ve finansmanının ülkemiz şartlarında maliyetleri göz önüne alındığında ilave personel bulundurulması işletmeler için rekabette zayıflığa sebep olmaktadır.

Böyle bir tablo karşısında trafiğe takılmadan her türlü taşınılması gereken ürün, malzeme, dosya ve benzeri şeylerin istenilen adreslere ulaştırılması ve adreslerden aldırılma işleri için şirket bünyelerinde ilave personel istihdamına gerek bırakmadığı için İstanbul’da motorlu kurye ile taşımacılık hizmetleri yaklaşık yirmi beş yıl önce verilmeye başlanmıştır.

Bu gün şirketlerin ve bireylerin her türlü taşımacılık ihtiyaçları motorlu kurye hizmetleri ile giderilebilmektedir.

İstenilen her an motorlu kurye siparişi verilerek 60 dakika ile 180 dakika arasında tüm İstanbul geneline istenilen her şey gönderilebilmekte veya başka bir adresten aldırılarak getirtilebilmektedir.

Super Kurye 1996 yılından bu yana motorlu kurye ve arabalı kuryeleri ile her türlü iletişim hizmetlerini profesyonel kadrosu ve üstün teknolojik altyapısı ile gerçekleştirmektedir. Motorlu Kurye sektörünün en büyük kuruluşundan biridir.

Tüm İstanbul genelinde tarafımızı aramanızdan en geç 30 dakika içerisinde gönderiniz adresten alınacak ve teslim edileceği semte göre web sitemiz üzerinden veya müşteri hizmetlerimiz tarafından verilecek süreler içerisinde teslim edilecektir.

Motorlu kurye hizmetlerimiz için 274 22 22 numaralı hattımızdan talepte bulunabilirsiniz,

Saygılarımızla

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Moto Kurye başlıklı makalemizde moto kurye ve motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
08 Nisan 2016
1.698 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN