0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Motor Kurye

Super Kurye 1 (7857)

Motor Kurye Hizmeti

Motor Kurye İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini gönderinizin semtlerine göre 60 dakika ile 180 dakika arasında gerçekleştirmektedir.

Motor Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın motor kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir.

Motor Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Motor kurye hizmetleri gerek şirketlere gerekse bireylere zorunluluk haline gelmiştir. Şirketlerin gerek müşterilerine gerekse sahadaki personellerine göndermesi gereken her türlü şey motor kurye ile anında ulaştırılmaktadır.Yine şirketlerin müşterilerinden veya sahadaki personellerinden aldırması gereken  şeyleri motor kurye ile kısa sürede kendilerine getirtebilmektedirler. Trafik ve işlerin yoğunluğu ile fazla personel bulundurma gibi lüksümüzün olmadığı günümüzde her an ihtiyaçlarımızı görmekte olan motor kurye hizmetleri önemli bir çözüm ortağımız olmaktadır. Bireylere bağımlılığı azaltması ve tüm İstanbul genelinde aynı anda ihtiyaç duyacağımız farklı adreslere gönderilmesi gereken şeyleri aynı zaman diliminde ulaştırılabiliyor olunması çok önemli bir imkan kabiliyeti kazandırmaktadır.

Genel olarak maalesef işlerimizi son dakikaya kadar bekletmekte ve süreçleri zorlaştırmaktayız. 1996 yılından bu yana vermiş olduğumuz motor kurye hizmetimizde sık sık bu durumla karşılaşmaktayız.

Örneğin: Önemli günlere ve katılımcılara ait son günlere bırakılan onlarca davetiyeyi birkaç saat içerisinde tüm İstanbul genelinde adreslere ulaştırarak bu tür organizasyonlardaki gecikmeleri telafi etmekteyiz. Buna benzer zamanın kalmadığı ve işlerimizin aksama durumu ile karşı karşıya kaldığımız anlarda hizmetlerimiz ile bu zorlukların aşılması için her an hazır durumdayız.

Motor Kurye fiyatları aynı mesafedeki işin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de motor kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir.

Super Kurye 1996 yılından bu yana motor kurye hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sektörüne kazandırmış olduğu üstün teknolojik yazılımı ile motor kuryelere işlerini cep telefonları üzerinden bildirmekte ve İstanbul genelindeki tüm kuryelerini yönetmektedir.

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Motorlu Kurye başlıklı makalemizde moto kurye ve motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
08 Nisan 2016
2.359 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN