0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Moto Kurye

Super Kurye 1 (7624)

Moto Kurye Hizmeti

Moto Kurye İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar.

Moto Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir.
Moto Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Şirketler ve bireyler için moto kurye hizmetleri zorunluluk haline gelmiştir. Şirketlerin gerek müşterilerine gerekse sahadaki personellerine göndermesi gereken her türlü şey moto kurye ile anında ulaştırılmaktadır.
Yine şirketlerin müşterilerinden veya sahadaki personellerinden aldırması gereken  şeyleri moto kurye ile kısa sürede kendilerine getirtebilmektedirler. Trafik ve işlerin yoğunluğu ile fazla personel bulundurma gibi lüksümüzün olmadığı günümüzde her an ihtiyaçlarımızı görmekte olan moto kurye hizmetleri önemli bir çözüm ortağımız olmaktadır. Bireylere bağımlılığı azaltması ve tüm İstanbul genelinde aynı anda ihtiyaç duyacağımız farklı adreslere gönderilmesi gereken şeyleri aynı zaman diliminde ulaştırılabiliyor olunması çok önemli bir imkan kabiliyeti kazandırmaktadır.

Genel olarak maalesef işlerimizi son dakikaya kadar bekletmekte ve süreçleri zorlaştırmaktayız.
1996 yılından bu yana vermiş olduğumuz moto kurye hizmetimizde sık sık bu durumla karşılaşmaktayız.
Örneğin: Önemli günlere ve katılımcılara ait son günlere bırakılan onlarca davetiyeyi moto kuryelerimiz ile  birkaç saat içerisinde tüm İstanbul genelinde adreslere ulaştırarak bu tür organizasyonlardaki gecikmeleri telafi etmekteyiz. Seyahata çıkmak üzere iken geride utulabilen zorunlu şeyleri moto kurye hareket edene kadar getirtebilmekteyiz.

Buna benzer zamanın kalmadığı ve işlerimizin aksama durumu ile karşı karşıya kaldığımız anlarda hizmetlerimiz ile bu zorlukların aşılması için her an hazır durumdayız.

Moto Kurye fiyatları aynı mesafedeki işin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de moto kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir.

Super Kurye 1996 yılından bu yana moto kurye hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sektörüne kazandırmış olduğu üstün teknolojik yazılımı ile moto kuryelere işlerini cep telefonları üzerinden bildirmekte ve İstanbul genelindeki tüm moto kuryelerini özel kurye yönetin yazılımı ile anlık olarak yönetmektedir.

Sizin için Söz Verip Değer Taşıyoruz…

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Acil Kurye başlıklı makalemizde acil kurye ve acil moto kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
08 Nisan 2016
1.567 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN