0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Moto Kurye Fiyatları

Süper Kurye

Süper Kurye

Moto Kurye Taşıma Fiyatları

Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onlara özel olduklarını hissettirmek için hediyenizi moto kurye ile belirleyeceğiniz bir saatte gönderebilirsiniz. Buna benzer güncel yaşamımızda her ihtiyaç duyduğumuz anda moto kuryelerimiz taleplerinizi gerçekleştirmek üzere hazır durumdadır. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun, göndereceğiniz şey hangi semte gidecek olursa olsun. Bizim için mesafe veya trafik önemli değildir.

İstanbul’un tüm semtlerinde taşımacılık yapmakta olan kuryelerimiz ile en uzak mesafeler arasında dahi hızla tüm taşımacılık taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Moto Kurye fiyatları ise bu özel hizmet için gayet makuldur.

Moto Kurye Fiyatlarını
web sitemiz üzerinden taşıma yatıracağınız semtleri harita üzerinden bakarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Kurye siparişleriniz adresine teslim edildiğinde mail adresinize sistemimiz tarafından aynı anda teslimat bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Abone müşterilerimize ayrıca online işlem şifresi verilmektedir. Online işlemler vasıtası ile telefonla kurye siparişi vermek yerine web sitemiz üzerinden birkaç saniye içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde kurye siparişi verebilmektesiniz. Ayrıca daha önceki kurye siparişlerinizin raporlarını alabilir, fatura detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Yine abone müşterilerimize her kurye siparişlerinde Puan kazandırmaktayız. Biriken puanlar karşılığında çeşitli mağazalara ait hediye çekleri alabilirsiniz. Hediye çekinizi online işlemler sayfamızdan seçerek talep edebilirsiniz.

Moto Kurye fiyatları aynı mesafenin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir.

Özellikle İstanbul’da yoğun olarak moto kurye hizmetleri şirketler tarafından kullanılmaktadır. İşimize zaman ayırabilmek ve personellerle uğraşmaktan kurtulabilmek bir nebze de olsa hizmetlerimiz ile mümkündür.

1996 yılından bu yana kurumsal olarak bu işi yapmakta olan şirketimiz sayesinde güvenerek her türlü sorumluluğu bizlere verebilirsiniz. Özenle seçilen ve gerekli eğitimlerin verildiği motorlu kuryelerimiz ile her türlü özel veya genel şeylerinizi taşıttırabilir, sizin adınıza tahsilat yaptırabilir, ödeme yaptırabilir, resmi dairelerdeki işlerinizi takip ettirebilirsiniz. Müşterilerinize her türlü ürünlerinizi birkaç saat içerisinde teslim ettirerek müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Dışarıdaki personelleriniz ile şirketiniz arasındaki getir götür işlerinizi kuryelerimiz ile çözebilirsiniz. Büyük hacimli koli, paket ve benzeri şeyleri arabalı kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde istediğiniz yere teslim ettirebilirsiniz.

Moto Kurye şirketinin adresi kurye hizmet fiyatlarını etkilememektedir.

Moto Kurye fiyatları kurye gönderisinin teslim alınacağı ve kurye gönderisinin teslim edileceği adrese göre hesaplanmaktadır. 

Super Kurye 1996 yılından bu yana İstanbul’da sektörün iş hacmi olarak en büyük firmasıdır. Kurye hizmetlerini İstanbul gibi çok yoğun trafik şartlarına rağmen  % 95 oranında zamanında gerçekleştirmektedir.

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Maslak Kurye başlıklı makalemizde maslak kurye, maslak moto kurye ve maslak motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
10 Ekim 2016
1.653 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN