0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

İstanbul Kurye

Super Kurye 1 (7857)İstanbul kurye hizmetlerini 1996 yılından bu yana vermekteyiz. Trafik yoğunluğunda gerek iş hayatımız gerekse özel hayatımızda çeşitli ihtiyaçlarımız dolayısı ile bir yerlere yetişmeye ve işlerimizi bitirmeye çalışırız. Ancak çoğu zaman işlerimizi bir sonraki güne bırakır dururuz. Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok işlemleri artık internet üzerinden yapabilmekteyiz ancak yine de götürülmesi getirilmesi ve yetiştirilmesi gereken bir çok şeye ihtiyaç duymaktayız.

İşte böyle bir ortamda İstanbulda kurye hizmeti yardımımıza yetişmektedir.

Evde unutulan eşyalarımız, toplantıya yetişmeye çalışırken kalan ürün veya cihazlarımız, tedarik edilmesi gereken ihtiyaçlar, pasaport, bilet ve benzeri acil ihtiyaçlar, müşterilere gönderilmesi gereken faturalar, teklif dosyaları,sözleşmeler, ürün numuneleri, baskı çıktıları, kargo ile gönderilmesi riskli kırılabilir bozulabilir her türlü şeyler, açılış, davetiye, kokteyl davet mektupları, her türlü hediyelerinizin ulaştırılması gibi İstanbulda yaşantımızın her anında kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul genelinde ve çevresinde çok hızlı bir şekilde kurye hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. İşinizi aksatmadan, trafiğe takılmadan, aracınızın benzin maliyeti civarında bir bedel ile tüm işlerinizi motorlu kurye hizmetleri sayesinde bu sıkıntılara maruz kalmadan gerçekleştirebilmektesiniz.

İstanbulda Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler ve bireyler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Süper Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Kurye siparişinizde adrese en yakın kurye hemen yönlendirilmekte ve ilgili gönderinizi kuryemiz teslim almaktadır. Kuryelerimize tüm iş emirleri özel yazılımımız sayesinde cep telefonu üzerinden iletilmektedir. İş emri verilen kuryelerimiz merkez operasyon ekibi tarafından işiniz teslim edilme sürecine kadar anlık olarak takip edilmektedir.

Kurumsal müşterilerimiz web sitemiz üzerinden online olarak kurye siparişi verebilmektedir. Tüm kurye siparişlerini web sitemiz üzerinden takip edebilmekte, rapor alabilmektedirler. Kurye siparişleriniz ilgili adrese teslim edildiğinde sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderinizin teslimatına ait alıcı bilgisi ile teslim saati bilgileri mail adresinize gönderilmektedir. En son yazılım teknolojimiz sayesinde büm bu organizasyon profesyonel ekibimizce yönetilmekte ve yüksek başarı yüzdesi ile tüm işlem zamanında teslim edilebilmektedir.

Söz verip değer taşıyoruz.

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Kurye başlıklı makalemizde Kurye Hizmeti ve Kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
05 Nisan 2016
1.891 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN