0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Gebze Motor Kurye

Süper Kurye 274 22 22

Süper Kurye 274 22 22

Gebze Motor Kurye Hizmeti

Gebze‘de günün her saatinde Motor Kurye hizmetleri vermekteyiz.

Gebze den diğer semtlere veya İstanbul’un herhangi semtleri arsında taşınması gereken veya aldırmanız gereken şeyleri İstanbul’un her semtinde hizmet vermekte olan Motor Kuryelerimiz ile anında gerçekleştirebilmektesiniz.

Gebze’de Motor Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyulabilecek bir hizmettir.

Trafik yoğunluğu, şehrin büyük oluşu, zaman yetersizliği, işlerin çokluğu, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işin yapılabilme gerekliliği, olumsuz hava şartları ve daha onlarca sebepten dolayı Motor Motor Kurye kullanımı çok önemli ve gerekli bir hizmet haline gelmiştir.

Cep telefonunun hayatımıza girişinden sonra artık onsuz nasıl yapamıyor isek Motor Motor Kurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatımız gerçekten çok zorlu hale gelmektedir.

Tahsilat takibi ve finansman sıkıntılarının aşılmasında şirketler Motor Motor Kurye ile müşterilerine iletmesi gereken faturalarını bir kaç saat içerisinde ulaştırarak tahsilatlarını daha erken alabilmekteler.

Müşterilerin açmış oldukları ihalelere hazırlanan teklif dosyaları yoğun trafikte Motor Motor Kurye ile yetiştirilebilmektedir.

Gümrük şirketleri gümrüklerde işlem yapmakta olan personellerine gün içerisinde acil Motor Kurye ile her an yeni evrak göndermekte ve daha fazla gümrük işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Devlet Hastaneleri, özel hastaneler ve laboratuvarlar kendi aralarında kan ve idrar numunelerini expres Motor Kurye ile özel taşıma kaplarında sağlıklı bir şekilde taşıttırabilmektedirler.

Mağaza zincirleri ellerinde kalmayan ürünleri bir kaç saat içerisinde diğer şubeden getirtmekte ve müşterilerine hızla çözüm üretebilmektedirler.

Banka ve Finans Kurumları müşterilerinin kredi ve benzeri taleplerine ait dosyalarını hemen sonuçlandırılabilmesi için vip Motor Kurye ile Genel Müdürlüklerine hemen göndermekte ve işlerini hızla sonuçlandırmaktalar.

Bireysel olarak ise özel ve iş hayatımızda ihtiyaç duyabileceğimiz şeyleri Gebze de veya her hangi bir semte hızlı Motor Kurye ile çok kısa süre içerisinde taşıtabilmekte veya temin ettirerek kendimize getirtebilmekteyiz.

Gebze’den İstanbul’un her semtine her türlü Motor Motor Kurye ihtiyacınız için 274 22 22 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto Motor Kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto Motor Kurye hizmet şekilleri ile teslim süreleri şu şekildedir.

Gebze Normal Motor Kurye Hizmeti   : gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Gebze Express Motor Kurye Hizmeti  : gönderi semtine göre 90-120 dk. arasında teslim edilir.
Gebze Vip Motor Kurye Hizmeti          : gönderi semtine göre 45-90 dk. arasında teslim edilir.

Motor Kurye taşıma fiyatları Motor Kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin/taşımanın yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Motor Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 274 22 22

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Gayrettepe Kurye başlıklı makalemizde gayrettepe kurye, gayrettepe moto kurye ve gayrettepe motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
31 Ekim 2016
1.561 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN