0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

E-TİCARET KURYE

Super kurye logo-01 (1)

E-Ticaret Kurye Hizmeti

E-Ticaret Kurye

E-ticaret siteleri, Telemarketing ve Televizyon ile doğrudan satış yapan firmaların İstanbul içerisindeki ürün teslimatları 3 saat içerisinde moto kuryelerimiz ile teslim edilmektedir.

İnternet üzerinden satış yapan firmalar, müşterilerine kargo ile bir kaç gün süren ürün teslimatına ilave olarak tercih etmek isteyen müşterilerine moto kurye ile 3 saatte teslimat seçeneği sunmaya başlamışlardır.

Moto kuryelerimiz tüm İstanbul genelinde her an hizmet gerçekleştirir durumda oldukları için e-ticaret firmalarına ürün tedariği ve teslimatında önemli bir kolaylık ve hareket kabiliyeti kazandırmaktadır. Mağaza şubeleri veya depolar arasında acil ürün transferi sağlanabilmektedir. Herhangi bir mağaza, depo veya tedarikçiden direkt olarak müşteriye ürün teslimatı gönderilebilmektedir. Bu sayede sipariş teslimatları çok hızlı yapılabilmektedir.

Ürünlerin teslimat süreleri e-ticaret firmalarının müşterilerine sunmak istedikleri teslimat sürelerine göre ayarlanabilmektedir. Kargo şirketlerin yapmış olduğu gibi alınan siparişler firmadan toplu olarak alınarak yine firmanın tercihine göre aynı gün içerisinde,bir kaç gün veya bir kaç saat içerisinde de teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.