0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

E-Ticaret Kurye Hizmeti

Süper Kurye

Süper Kurye

E-ticaret siteleri, Telemarketing ve Televizyon ile doğrudan satış yapan firmalarının İstanbul içerisindeki ürün teslimatları 3 saat içerisinde moto kuryemiz ile teslim edilmektedir.

İnternet üzerinden satış yapan firmalar, müşterilerine kargo ile bir kaç gün süren ürün teslimatına ilave olarak tercih etmek isteyen müşterilerine moto kurye ile 3 saatte teslimat seçeneği sunmaya başlamışlardır.

Moto kuryelerimiz tüm İstanbul genelinde her an hizmet gerçekleştirir durumda oldukları için e-ticaret firmalarına ürün tedariği ve teslimatında önemli bir kolaylık ve hareket kabiliyeti kazandırmaktadır. Mağaza şubeleri veya depolar arasında acil ürün transferi sağlanabilmektedir. Herhangi bir mağaza, depo veya tedarikçiden direkt olarak müşteriye ürün teslimatı gönderilebilmektedir. Bu sayede sipariş teslimatları çok hızlı yapılabilmektedir.

Ürünlerin teslimat süreleri e-ticaret firmalarının müşterilerine sunmak istedikleri ürün teslimat sürelerine göre ayarlanabilmektedir.

Super kurye logo-02

 

Bir önceki yazımız olan Kiralık Kurye Hizmeti başlıklı makalemizde Kiralık Kurye Hizmeti ve Kiralık Kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
16 Mart 2016
2.128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Travon dedi ki:

    Bir Numara kurye işinde

    Rating: 5.0/5. From 1 vote.
    Please wait...
    Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

BİR YORUM YAZIN