0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Büyükçekmece Kurye

Super Kurye ile gönderiniz emin ellerde

Super Kurye ile gönderiniz emin ellerde

Büyükçekmece Kurye Hizmeti

Büyükçekmece‘de günün her saatinde Kurye hizmetleri vermekteyiz.

Büyükçekmece Kurye hizmetlerini 1996 yılından bu güne kurumsal olarak gerçekleştirmekte ve İstanbul’un başta gelen Kurye şirketiyiz.

Büyükçekmece den diğer semtlere veya İstanbul’un herhangi semtleri arsında taşınması gereken veya aldırmanız gereken şeyleri İstanbul’un her semtinde hizmet vermekte olan Kuryelerimiz ile anında gerçekleştirebilmektesiniz.

Büyükçekmece’de Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyulabilecek bir hizmettir.

Trafik yoğunluğu, şehrin büyük oluşu, zaman yetersizliği, işlerin çokluğu, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işin yapılabilme gerekliliği, olumsuz hava şartları ve daha onlarca sebepten dolayı Kurye kullanımı çok önemli ve gerekli bir hizmet haline gelmiştir.

Cep telefonunun hayatımıza girişinden sonra artık onsuz nasıl yapamıyor isek Kurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatımız gerçekten çok zorlu hale gelmektedir.

Tahsilat takibi ve finansman sıkıntılarının aşılmasında şirketler Kurye ile müşterilerine iletmesi gereken faturalarını bir kaç saat içerisinde ulaştırarak tahsilatlarını daha erken alabilmekteler.

Müşterilerin açmış oldukları ihalelere hazırlanan teklif dosyaları yoğun trafikte Kurye ile yetiştirilebilmektedir.

Gümrük şirketleri gümrüklerde işlem yapmakta olan personellerine gün içerisinde acil kurye ile her an yeni evrak göndermekte ve daha fazla gümrük işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Devlet Hastaneleri, özel hastaneler ve laboratuvarlar kendi aralarında kan ve idrar numunelerini expres kurye ile özel taşıma kaplarında sağlıklı bir şekilde taşıttırabilmektedirler.

Mağaza zincirleri ellerinde kalmayan ürünleri bir kaç saat içerisinde diğer şubeden getirtmekte ve müşterilerine hızla çözüm üretebilmektedirler.

Banka ve Finans Kurumları müşterilerinin kredi ve benzeri taleplerine ait dosyalarını hemen sonuçlandırılabilmesi için vip kurye ile Genel Müdürlüklerine hemen göndermekte ve işlerini hızla sonuçlandırmaktalar.

Bireysel olarak ise özel ve iş hayatımızda ihtiyaç duyabileceğimiz şeyleri Büyükçekmece de veya her hangi bir semte hızlı kurye ile çok kısa süre içerisinde taşıtabilmekte veya temin ettirerek kendimize getirtebilmekteyiz.

Büyükçekmece’den İstanbul’un her semtine her türlü Kurye ihtiyacınız için 274 22 22 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde Kurye hizmet şekilleri ile teslim süreleri şu şekildedir.

Büyükçekmece Normal Kurye Hizmeti   :gönderi semtine göre 180-210 dk. arasında teslim edilir.
Büyükçekmece Express Kurye Hizmeti  : gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Büyükçekmece Vip Kurye Hizmeti          : gönderi semtine göre 60-120 dk. arasında teslim edilir.

Önemli Bilgi: Kurye taşıma fiyatları kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin/taşımanın yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 274 22 22

Super kurye logo-02 (1)

Bir önceki yazımız olan Büyükçekmece Motorlu Kurye başlıklı makalemizde büyükçekmece kurye, büyükçekmece motorlu kurye ve büyükçekmece acil motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
01 Aralık 2016
1.486 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN