0850 303 40 47
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Anadolu Yakası Motorlu Kurye

Süper Kurye

Süper Kurye

Anadolu Yakası Motorlu Kurye

Anadolu yakasında Motorlu Kurye hizmetleri bir merkezden yönetilerek gerçekleştirilmektedir.

Anadolu yakasında veya İstanbul’un neresinde olduğunuz önemli değildir. İhtiyaç duyduğunuz anda 274 22 22 numaralı çağrı merkezi hattımızdan bizi arayarak motorlu kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

1996 yılından bu yana İstanbul Anadolu yakasında ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek Anadolu yakasından isteyeceğiniz her semte gönderiniz 30 dakika içerisinde motorlu kuryemiz ile teslim alınacaktır.

Anadolu Yakasında Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kozyatağı, Dudullu, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Kavacık, Beykoz, Kadıköy, Üsküdar, Altunizade ve tüm semtlerde motorlu kuryelerimiz günün her saatinde bulunmakta ve her türlü gönderilerinizi İstanbul genelinde hangi semte olursa olsun birkaç saat içerisinde teslim etmekteyiz.

Motorlu kurye hizmetini sadece kendi adresinizden bir şeyler göndermek için değil İstanbul’un her hangi bir semtindeki bir adresten veya birden fazla adreslerden alınarak sizlere gelmesi gereken şeylerin aldırılmasında da kullanabilirsiniz.

Örneğin; Şirketinizin İstanbul geneli otuz mağazasından alınacak hesap raporlarını üç saat içerisinde İstanbul genelinde hizmet vermekte olan otuz farklı kuryemiz ile aldırarak sizlere kısa süre içerisinde ulaştırabiliriz. Bu hizmeti her gün aynı saatte düzenli olarak da gerçekleştirebiliriz. Anadolu Yakasında motorlu kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un en uzak noktası ve yoğun trafiği  sizleri düşündürmeden her türlü taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimiz ile Anadolu Yakasından tüm İstanbul geneline veya İstanbul genelinden sizin adresinize her türlü hacimli taşımacılık işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Moto kurye hizmeti gibi birkaç saat içerisinde hafif kargo araçlarımız ile hızlı taşımacılık işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz ile şirketler araç ve şoför bulundurma durumundan kurtulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden Andolu Yakasından Arabalı Kurye hizmetifiyatlarımızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Süper Kurye sektöründe üstün teknolojik alt yapısı ile vermiş olduğu çeşitli kurye ve taşımacılık hizmetlerine ait bilgileri internet sitesi üzerinden tüm detayları ile vermekte olan tek şirkettir. Diğer taraftan kurye sektörüne teknolojik yenilikleri de transfer etmektedir. Bu sayede sektörün yenilikleri takip etmesine katkı sağlamaktadır.

Gönderilerinizin acilyetine göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 274 22 22

Super kurye logo-02

Bir önceki yazımız olan Perpa Motorlu Kurye başlıklı makalemizde perpa motorlu kurye, perpa acil motorlu kurye ve perpa ekspres motorlu kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
01 Aralık 2016
1.886 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN