274 22 22
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Paket Taşıma

Express Kurye Hizmeti 274 22 22

Express Kurye Hizmeti 274 22 22

Paket Taşıma Kurye Hizmetleri

Paket Taşıma Kurye hizmeti sayesinde tüm İstanbul genelinde istediğiniz bir adrese veya birden fazla adreslere her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendi adresinize getirtebilirsiniz.

İşyeri dışındayken işlerinizi Hızlı Paket Taşıma Kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Hızlı Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz;

İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri Paket Moto Kurye ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim edebilmektedirler.

Yine şirketler şubeleri arasındaki Ürün, Paket transferlerini moto kuryeler ile gerçekleştirmektedirler.

Şubelerdeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak moto kurye ile transfer etmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken paket ,dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları Hızlı Kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an ve herhangi her semtteki  ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz.

İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken Paket Kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

Super Kurye’nin Hızlı Paket Kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre Hızlı Paket Kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir.

Hızlı Paket Kurye talepleriniz, Normal, Expres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Hızlı Expres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 dakika ile 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.
Hızlı VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 30 dakika ile 70 dakika aralında gönderiniz teslim edilmektedir.

Super kurye logo-02

Bir önceki yazımız olan Paket Kurye başlıklı makalemizde acil paket kurye, hızlı paket kurye ve paket kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0, from 1 vote.
Please wait...
01 Haziran 2017
2.481 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZINWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0