274 22 22
Abonelik İndirimi
Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 274 22 22 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Hızlı Kurye

Super Kurye 1 (7857)

Hızlı Kurye Hizmetleri

Hızlı kurye hizmeti sayesinde tüm İstanbul genelinde istediğiniz bir adrese veya birden fazla adreslere her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendi adresinize getirtebilirsiniz.

İşyeri dışındayken işlerimizi Hızlı kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Hızlı Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz;

İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri moto kurye ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim edebilmektedirler.

Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini moto kuryeler ile gerçekleştirmektedirler.

Şubelerdeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak moto kurye ile transfer etmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları Hızlı Kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an ve herhangi her semtteki  ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz.

İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

Super Kurye’nin Hızlı Kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre Hızlı kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir.

Hızlı Kurye talepleriniz Expres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Hızlı Expres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 dakika ile 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.
Hızlı VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 30 dakika ile 70 dakika aralında gönderiniz teslim edilmektedir.

Super kurye logo-02

Bir önceki yazımız olan Karaköy Kurye başlıklı makalemizde Karaköy kurye ve karaköy moto kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0, from 2 votes.
Please wait...
12 Nisan 2016
2.670 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Lakeisha diyor ki:

  Hızlı Kurye

  Rating: 5.0, from 1 vote.
  Please wait...

 2. gökhan diyor ki:

  Hızlıca teslim ediyorlar tavsiye ederim.

  Rating: 5.0, from 1 vote.
  Please wait...

BİR YORUM YAZIN